Telefon Telefon:
+375 154 526956
Telefon/Fax Telefon/Fax:
+375 154 526918
Telefon Tel. komórkowy Velcom:
+375 29 6507000
Telefon Tel. komórkowy MTS:
+375 29 5507000
Telefon E-mail:
info@bel-plast.com
wszystkie nowości

  Nowości

13.07.2022

Nagrodzenie "Bel-Plast International" Ltd. dyplomem i nagrodą Premii Wspolnoty Niepodległych Panstw 2021 za osiągnięcia w dziedzinie jakosci produktow i usług 13 lipca 2022 r., Taszkent, Republika Uzbekistan.

Laureatem tej prestizowej Premii firma staje się po raz drugi, pierwszy był w 2015 roku. Zwycięstwo w konkursie zapewnia przede wszystkim silną zachętę ruchu do przodu, wizerunek lidera, reputację rzetelnej firmy, przyczynia się do przyciągania nowych partnerow i klientow, otwiera nowe mozliwosci biznesowe

22.06.2022

JC "Bel-Plast International" Ltd. odwiedzili przedstawiciele Białoruskiego Związku Zawodowego Pracowników Państwowych i innych instytucji.em

Podczas wizyty odbyła się wycieczka zapoznawcza z przedsiębiorstwem.

13.06.2022

JC "Bel-Plast International" Ltd. wzięło udział w Międzynarodowych targach przemysłu opakowaniowego "RosUpack-2022"

JC "Bel-Plast International" Ltd. wzięło udział w jedynych i największych Międzynarodowych targach w Rosji i WNP, ktore odbyły się w dniach 7-10 czerwca 2022 r.w Moskwie, gdzie kompleksowo został przedstawiony proces produkcji opakowan dla roznych branz.

!   Aktualności

!   Nowość

  O zakładzie

JC "Bel-Plast International" Ltd. należy do grupy ROSINSKI PACKAGING, jednego z największych producentów opakowań z tworzyw sztucznych w Europie.

Głównym kierunkiem działalności przedsiębiorstwa jest produkcja sztucznych opakowań (butelki, słoiki, kanistry i nakrętki z polietylenu i polipropylenu) dla chemii gospodarczej (środków czyszczących, materiałów ściernych i innych środków), autokosmetyki (środków zabezpieczających przez zamarzaniem, szampony dla samochodów, płynów hamulcowych, roztwory, spryskiwacze szyb, poliroli), kosmetyki (szampony, mydła w płynie, płyn do kąpieli, żele, balsamy i odżywki do włosów i in.), produktów spożywczych (ketchupu, majonezu, musztardy, chrzanu, toppingu i sosów itp.) i leczniczych (medycznych) środków (mydła w płynie, środków dezynfekujących).

JC "Bel-Plast International" Ltd.oferuje wykonanie nowych wysokiej jakości wtryskowych i wydmuchowych form do dalszej produkcji gotowych wyrobów na naszym zakładzie.

Obecnie przedsiębiorstwo produkuje ponad 300 rodzajów opakowań, które są realizowane na rynkach Białoruś, Rosja, Ukraina, Kazachstan, Kirgistan, Uzbekistan, Mołdawia, Azerbejdżan, Polska. Przedsiębiorstwo produkuje opakowania dla takich znanych marek, jak: "Vanish", "Dosia", "Woolite", "Cillit Bang", "Calgon", "Lysol", "Harpic", "Henkel", "Moment", "Unicum", "Cotico", "VAILY", "EasyWork", "Russkaya Kosmetika", "HANBOK", "NEWEL", "Condor", "Reva Care", "TAPO", "GrunWelt", "VITALUR", "I am happy", "Taifun", "SellWin", "Blis", "KEMI", "Volton", "Forest clean", "AquaSun", "Soft Silk", "Romax", "Sonca", "The world of disinfection", "ABC", "Kamako" i innych.